صفحه
درباره ما

مختصری درباره رسانه آفتاب

ما، یعنی موسسه‌ی فرهنگی هنری رسانه‌ی آفتاب سال 1389 فعالیت‌مون رو شروع کردیم.

هدف موسسه، ارائه ی قالب‌های هنری جدید و ایده‌های نو برای معرفی و تولید محصولات فرهنگی و دینی بود. به همین دلیل، برای شروع، سراغ تولید قطعات استودیویی و کلیپ‌های کوتاه صوتی رفتیم. موفقیت در این زمینه، اون قدر بود که بیش از چهل مجموعه‌ی صوتی تولید کردیم و همین، باعث شد تا رسانه‌ی ملی، خیلی از آثار تولیدی موسسه، مثل قطعه‌ی موندگار به طاها به یاسین رو توی شبکه‌ها و برنامه‌های مختلفش پخش کنه. با تولید این کارها تونستیم اعتماد مخاطبامون رو جلب کنیم. و این یعنی یه شروع خوب!

بعد از این استقبال خوب و چشمگیر، فضای جدیدی رو تو عرصه‌ی کتابای صوتی رقم زدیم. تجربه ی خوب و شیرین توی کتابای صوتی عزم ما رو برای تولید آثار فاخر فرهنگی و هنری دو چندان کرد تا اون جا که واحد انتشارات موسسه، با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت خودش رو آغاز کرد و بنای کار رو نشرآثاری گذاشت که سبک جدید و متفاوتی به مخاطب هدیه بدیم.

یکی از دغدغه‌های موسسه، تولید و تامین محتوا برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان بود که با ابتکاری جدید، شروع به تولید آلبوم‌های صوتی مذهبی کردیم. بعد هم سراغ طراحی و چاپ نشریات مناسب با این گروه سنی به شکل ویژه‌نامه رفتیم. ایده‌ی سالنامه‌ی قرآنی کودک، با اجرای جذاب و کودکانه، کنار نشریات تولیدی موسسه برای این گروه سنی، ابتکاری بود که با استقبالی فراتر از توقع‌مون مواجه شد.

به لطف خدا و با تکیه به نیروهای خلاق جوون، کنار استفاده از تجربه‌ی مدیران فرهنگی کشور، تونستیم اعتماد نهادا و ارگان ها رو جلب کنیم و اونا رو متقاعد کردیم تا تولید محتوای فرهنگی برای اقشار مختلف مردم‌ رو به ما واگذار کنن.

همیشه تلاش مون این بوده تا بتونیم آثار هنری متفاوتی با درون مایه‌های اعتقادی ارائه کنیم و امیدواریم که به این خواسته و هدف رسیده باشیم.

همکاران و پیمانکاران